Cyklistické dresy Isadore Alternative Cycling, Isadore začína s dvoma technickými talianskymi sieťovými textíliami, ktoré používajú recyklované polyesterové priadze a majú nízke náklady na výrobu. Tieto sieťované textílie zaisťujú optimalizáciu priedušnosti, vďaka ktorej budete pri šliapaní v suchu a bez potu. Vďaka protizápachovej úprave HeiQ sa budete cítiť sviežo aj po tých najhorúcejších jazdách.

Cyklistické dresy Isadore Jersey Blueprint, Alternative Cycling

Isadore Alternative Cycling Jersey Blueprint

Alternative Blueprint

Isadore Alternative Cyklo Jersey Soul Sushi, tenký a pohodlný strih, ponúka lichotivý strih, ktorý stále ponúka ľahkú voľnosť pohybu

Alternative Soul Sushi

Isadore Alternative Cyklo Jersey Wild Nothing

Wild Nothing Alternative Cycling

Dáva dresu Alternative Blueprint tenký a pohodlný strih a ponúka lichotivý strih, ktorý stále ponúka ľahkú voľnosť pohybu. Spodný lem udržuje fit sedenie, keď ste v jazdeckej polohe, a to je tiež vyrobené z recyklovaných materiálov, zatiaľ čo rukávy s dlhším strihom zaisťujú plynulé prúdenie vzduchu pri vašom tempe. V neposlednom rade dres zdobí zábavný, svieži a osobitý dizajn, ktorý vytvorili miestni súčasní umelci, ktorý vám poskytne nádherne krásny dres pre letné otočenie.

Prírodné prostredie je naše detské ihrisko, a preto má zmysel sa ho snažiť chrániť s modelom Blue dres Blueprint si užijete obvyklú kvalitu a pohodlie Isadore a budete istí, že udržateľnosť a láskavosť k životnému prostrediu sú tiež.

Sedenie a pocit z jemne vyrobeného dresu je hodnou pochúťkou pre dlhé špeciálne dni v sedle. Ale na každodenné jazdy v práčke za hodinu postačí väčšina syntetických a priliehavých topov so zadnými vreckami. Jedným zo spôsobov, ako získať špičkový dres za lacné ceny: Hľadajte repliky dresov dnes už neexistujúcich profesionálnych tímov, ktoré sa často nachádzajú v obchodoch na pokladniach.

Šteklenie: Šortky a bibs

Najlepšie šortky sú vyrobené z viacerých panelov – hľadajte osem alebo viac – aby vám viac vyhovovali. A používajú oveľa lepšie čalúnené vložky. Investujte 100 alebo viac dolárov (v rozmedzí 150 dolárov začnú byť naozaj dobré) za šortky, ktoré sa môžu pochváliť viacvrstvovými alebo viachustotnými, roztiahnuteľnými, hladko pripevnenými, rodovo špecifickými výplňami. Váš zadok vám poďakuje za každú jazdu.

Dobrá správa: Lekárska búrka spájajúca cyklistiku s impotenciou bola utlmená. Lepšia správa: Výskum vyvolaný rozruchom viedol k pohodlnejším sedadlám. Spojenie medzi sedadlami na bicykli a erektilnou dysfunkciou vzniklo v roku 1997 v dvoch príbehoch publikovaných spoločnosťou Bicycling. V jednom z nich bývalý výkonný redaktor informoval o výskume vtedy neznámeho urológa, MD, Irwina Goldsteina, ktorý veril, že vytvorí príčinnú súvislosť medzi šliapaním a impotenciou.

Príbeh sprevádzala osobná esej napísaná redaktorom, ktorý prežíval impotenciu – po priemerných 14 000 míľach ročne za posledných sedem rokov a vo veku 50 rokov výcvik a jazdu na pretekoch Race Across America. Mainstreamové médiá zachytili príbeh a najdôležitejšie aspekty sa dostali do centra pozornosti. Záber verejnosti: Cyklistika spôsobuje impotenciu.

Goldsteinove závery – že sedlo na bicykli môže stlačiť perineálnu oblasť, obmedziť prietok krvi a v konečnom dôsledku viesť k impotencii – neboli vedeckou komunitou všeobecne akceptované. V roku 2001 dvaja urológovia, vedúci známych univerzitných katedier, verejne spochybnili Goldsteinove tvrdenia v správach publikovaných Washington Post. Goldsteinove štúdie podľa nich mali malú veľkosť vzorky, pochybné metodiky a nikdy neboli recenzované.

Niekto by mohol povedať, že „cyklistický štýl“ je oxymoron, čiastočne preto, že tento šport má toľko subkultúr, z ktorých každá má svoj vlastný jedinečný vzhľad. Ak chcete jazdiť s gumovým kura na riadidlách, alebo ozdobiť svoj bicykel eloxovanými komponentmi z 80. rokov, alebo nosiť zodpovedajúce oblečenie, ako vy a vaša ďalšia významná plavba na tandeme, určite nájdete ďalšie, ako ste vy .

To znamená, že ak sa chcete zapojiť do serióznych roadies, ktorí berú svoje štýlové podnety z profesionálnych pretekov, alebo usmerňovať svoje vnútorné dochádzky v bokoch, tipy tu vám pomôžu uskutočniť to. Pamätajte, že veľa štýlových pravidiel existuje za určitým účelom, nielenže nám bránia v tom, aby sme sa stali krmivom pre skupinu, ale fungujú tak, aby sme boli bezpečnejší, rýchlejší, efektívnejší a pohodlnejší.