Primal cyklistické dresy. Prirodzený, svieži a zvonka vám to tento cyklistický dres Au Naturale Sport Cut pripomenie pri ďalšej jazde. Cyklisti ako vy si každý deň vyberajú Primal. Kombinácia športového strihu a 2-smerného streču pre jazdeckú pozíciu ešte zvyšuje pohodlie, zatiaľ čo pridanie 3 zadných nákladných vreciek a skrytého zipsu po celej dĺžke umožňuje, aby to bolo zároveň praktické. Balíček s plným telom.

Cyklistické dresy Primal, pánske

Primal Cyklistické pánske dresy  Au Naturale Sport Cut Jersey, Kombinácia športového strihu a 2-smerného streču pre jazdeckú pozíciu ešte zvyšuje pohodlie

Primal Au Naturale

Primal Camouflage Omni Cyklistické Jersey

Primal Camouflage Omni

Cyc-adelic Paisley Evo 2 Cyklistický Top vyrovná sa s nadmerným potom rýchlo predtým, ako spôsobí nepríjemné pocity

Primal Cyc adelic

Cyklistické dresy frmy Primal

Camo je vždy populárne, teraz s twist od Primal. Cyklisti ako vy si každý deň vyberajú Primal. Cyklistický dres Camouflage Omni je vyrobený z Valo, ultraľahkej tkaniny s mimoriadnou priedušnosťou a schopnosťou odvádzať vlhkosť. V letných horúčavách a v horúčavách vám poskytne bezkonkurenčné pohodlie a vyrovná sa s nadmerným potom rýchlo predtým, ako spôsobí nepríjemné pocity. Predný zips po celej dĺžke dodáva extra kontrolu nad vetraním, ideálne na dlhý a horúci letný výstup.

Vaši priatelia práve teraz pridávajú tento cyklistický dres Cyc-adelic Paisley Evo 2.0 do svojich košov, buďte prví. Cyklisti ako vy si každý deň vyberajú Primal. Vďaka priedušnosti a sieťovaným panelom, ktoré poskytujú ďalšie vetranie, môžete pohodlne tlačiť. Laserom rezané konce páskov FlexPro na rukávoch zvyšujú aerodynamickú výhodu. Vďaka praktickému a rýchlemu zipsu po celej dĺžke, silikónovému uchopeniu pásu a 3 zadným vreckám je to všetko s elegantným čistým dizajnom.

Oslávite jeden z najúspešnejších albumov v histórii a zároveň budete mať pocit a výkon profesionála, pre dres Dark Long of the Moon s dlhým rukávom od spoločnosti Primal nebudete potrebovať všetky peniaze na svete. Rovnako ako ohromujúci a štýlový vzhľad, ktorý ľahko zatmí vašu konkurenciu, tu použitý športový strih ho drží pri tele, aby vám poskytoval aerodynamické zisky, bez toho, aby ste sa cítili príliš pevne, zatiaľ čo zips po celej dĺžke môže pridať ďalšiu ventiláciu bez toho, aby narušil celkový vizuálny dopad. dresu. Nakoniec tri priestranné nákladné vrecká v zadnej časti majú vaše najdôležitejšie veci na dosah. Možno ho nebudete môcť dostať v akejkoľvek farbe, ktorá sa vám páči, ale nemôže byť pochýb o tom, že je to nevyhnutné pre každého hudobného fanúšika. My a oni.

Dark Side of The Moon Longsleeve Jersey, tri priestranné nákladné vrecká v zadnej časti majú vaše najdôležitejšie veci na dosah

Primal Dark Side

Flamingo EVO 2  Jersey Kombinácia športového strihu a 2-smerného streču pre jazdeckú pozíciu ešte zvyšuje pohodlie

Primal Flamingo EVO

Great Wave Sport Cut Jersey, poskytujú ďalšie vetranie, môžete v relatívnom pohodlí tvrdo tlačiť

Primal Great Wave

Plameniak, jasný, elegantný, rýchly a elegantný, rovnako ako vy. Cyklisti ako vy si každý deň vyberajú Primal. Cyklistický dres Flamingo EVO 2.0 je vybavený priedušnou látkou a so sieťovanými panelmi, ktoré poskytujú ďalšie vetranie, môžete v relatívnom pohodlí tvrdo tlačiť. Laserom rezané konce páskov FlexPro na rukávoch zvyšujú aerodynamickú výhodu. Vďaka praktickému a rýchlemu zipsu po celej dĺžke, silikónovému uchopeniu pásu a 3 zadným vreckám je to všetko s elegantným čistým dizajnom.

Dres Great Wave Sport Cut od Primal je vyrobený z dvojitého úpletu kvôli pevnosti a zvýšenému teplu. Je navrhnutý na cesty. Je to ľahký dres, ale ten, ktorý odvádza vlhkosť od tela, vďaka čomu je dizajn nápadnej vlnovej tlače mimoriadne vhodný. Kombinácia športového strihu a 2-smerného streču pre jazdeckú pozíciu ešte zvyšuje pohodlie, zatiaľ čo pridanie 3 zadných nákladných vreciek a skrytého zipsu po celej dĺžke umožňuje, aby to bolo zároveň praktické. Balíček s plným telom.