Cyklistické dresy Primal Sport. Športový strih, dizajn rukávov Raglan Na základe analýzy výkonu sú tričká Primal Sport Cut vybavené mierne uvoľneným strihom, ktorý leží blízko prirodzených línií tela, bez toho, aby bol príliš zúžený, a pritom stále zaisťuje nevyhnutné riadenie vlhkosti. Raglánový rukáv siaha od manžety ruky a je prišitý za golier. Dresy Primal Sport Cut sú ideálne pre klubové jazdy, dlhé túry, jazdu na horskom bicykli, dochádzanie za prácou, storočia a gran-fondos. Dresy Wicking Performance Primal sú navrhnuté tak, aby odvádzali a rozptyľovali vlhkosť z povrchu pokožky a spôsobovali jej odparovanie a znižovanie celkovej telesnej teploty. Tento systém riadenia vlhkosti nielenže robí odev pohodlnejším, ale umožňuje aj telu podať vrchol.

Cyklistické Primal Sport dresy

Primal Pink Floyd Dark Side Cyklistické Jersey dresy

Primal Pink Floyd

Primal Pink Pineapple Helix 2 Jersey, odvádza vlhkosť z povrchu pokožky a tlačí ju z tváre dresu

Primal Pink Pineapple

Rise Set Sport Cut Jersey

Primal Rise Set

Všetky sú navrhnuté cyklistami pre cyklistov s grafikou, ktorá rezonuje na ceste alebo mimo nej. SpeedPro Fabric SpeedPro je ľahká technická dvojitá pletená výkonná polyesterová tkanina s efektom push / pull, ktorý odvádza pot od tela, odvádza vlhkosť z povrchu pokožky a tlačí ju z tváre dresu, aby bol chladný a pohodlné. Použitím pokročilých sublimačných techník je Primal schopný dosiahnuť detailnú, farebne rýchlu grafiku bez ovplyvnenia fyzikálnych vlastností látky.

Dres Pink Pineapple Helix 2.0 Jersey s tvarom Pro Tour a aerodynamicky optimalizovanými textíliami poskytuje nízky odpor a tvar podobný druhej pokožke, vďaka čomu rýchlo a ľahko prekĺznete vzduchom. Vďaka zabudovanému úseku však stále zostanete mobilní a pohodlní. Vynikajúci manažment vlhkosti a regulácia tepla dresu Helix 2.0 spočíva v použití vysoko priedušnej textílie a strategických sieťovaných panelov na zlepšenie vetrania. A s iónmi striebra v látke sa ničia baktérie a eliminuje zápach. Odpojte napájanie a zostaňte chladný, čerstvý a suchý. Dres má tiež laserom rezané pásky na rukách, ktoré znižujú povrchové napätie vzduchu a pevne zafixujú manžetu na danom mieste. Rýchlo. Pohodlné. Štýlový. Čo viac si od pretekárskeho cyklistického dresu môžete priať?

Team Asonic EVO 2 Jersey v použití vysoko priedušnej textílie a strategických sieťovaných panelov na zlepšenie vetrania

Primal Team Primal

Triangular Omni Jersey, ri zadné vrecká pre starostlivosť o vaše základné veci a zips YKK po celej dĺžke pre ešte väčšie vetranie, kedykoľvek potrebujete.

Primal Triangular Omni

Zebra Evo 2 Cyklistické Jersey, Uhlové zadné vrecká uľahčujú prístup k všetkému dôležitému a chápadlo MARC udržuje dres pohodlne vzadu.

Primal Zebra Evo

Vďaka skutočne ohromujúcemu dizajnu východu slnka, Primal Rise , Sada balíkov Sport Cut Jersey k štýlu, pohodliu a praktickosti k dokonalosti. Raglánové rukávy fungujú obzvlášť dobre, keď sú v útočnej polohe jazdca, čo zaisťuje, že sa dres nikdy necíti príliš tesný a nenecháva nič mávať vetrom. Tkanina SpeedPro je dvojito pletená, aby vám poskytla dostatok odolnosti, spolu s intenzívnou priedušnosťou, ktorá vás udrží v chlade, a rýchlo odvádza pot od tela. Športový strih Jersey tiež obsahuje reflexné prvky, ktoré zaisťujú vysoký výhľad, tri zadné vrecká pre starostlivosť o vaše základné veci a zips YKK po celej dĺžke pre ešte väčšie vetranie, kedykoľvek potrebujete.

Primal Jersey Pink Floyd sú navrhnuté cyklistami pre cyklistov s grafikou

S tkaninou Primal Q3 pre vynikajúce riadenie vlhkosti, 4-smernou strečovou látkou, ktorá kopíruje vaše telo pre pohodlie a rýchlejšiu jazdu. Vďaka priedušnosti a sieťovaným panelom, ktoré poskytujú ďalšie vetranie, môžete v relatívnom pohodlí silno tlačiť. Konce pásov FlexPro na rukávoch laserom rezané zvyšujú aero výhodu. Vďaka praktickému a rýchlemu zipsu po celej dĺžke, silikónovému uchopeniu pásu a 3 zadným vreckám je to všetko s elegantným čistým dizajnom.

Triangular Omni Jersey je vyrobený z Valo, ultraľahkej tkaniny s mimoriadnou priedušnosťou a schopnosťou odvádzať vlhkosť. V letných horúčavách a v horúčavách vám poskytne bezkonkurenčné pohodlie a vyrovná sa s nadmerným potom rýchlo predtým, ako spôsobí nepríjemné pocity. Predný zips po celej dĺžke dodáva extra kontrolu nad vetraním, ideálne na dlhý a horúci letný výstup. Ak sa preháňate po rovine alebo sa vrháte dolu zjazdom, potom vás „Race Fit“ udrží v ceste, zatiaľ čo 4-smerný mechanický streč zaručuje, že si stále môžete užívať ľahkú slobodu pohybu. Uhlové zadné vrecká uľahčujú prístup k všetkému dôležitému a chápadlo MARC udržuje dres pohodlne vzadu.

Zebra je zaujímavé stvorenie, rýchle ako kôň, ale so závodnými pruhmi. Cyklisti ako vy si každý deň vyberajú Primal. Cyklistický dres Zebra Evo 2.0 je vybavený priedušnou látkou a so sieťovanými panelmi poskytujúcimi ďalšie vetranie môžete v relatívnom pohodlí tvrdo tlačiť. Laserom rezané konce páskov FlexPro na rukávoch zvyšujú aerodynamickú výhodu. Vďaka praktickému a rýchlemu zipsu po celej dĺžke, silikónovému uchopeniu pásu a 3 zadným vreckám je to všetko s elegantným čistým dizajnom.