Cyklistické topy pánske dhb Trail s dlhým rukávom na horskú a cestnú cyklistiku. Proti zápachová merino úprava. Mriežková konštrukcia z materiálu marl fleece udržuje dres ľahký a zbaliteľný, zatiaľ čo si na bicykli i mimo neho zachováva pohodlie a teplo. Tričká z merino vlny a proti zápachové tričká pre všetkých cyklistov a vekové kategórie. Vysoko elastická tkanina znamená, že tričká sa na technických tratiach nebude cítiť obmedzujúci a golier s vysokou podšívkou s flísovou vložkou hreje v teple a v chladnejších podmienkach.

Cyklistické topy pánske dhb Trail s dlhým rukávom

Predný zips YKK po celej dĺžke umožňuje otvorenie kvôli ventilácii a bočné vrecká so zipsom sú ideálne na uloženie nevyhnutných vecí pre jazdu. Mäkko viazané manžety s otvormi pre palce a silikónovým uchopením na zadnom leme zastavia vyhrnutie dresu, keď ste na bicykli. Proti zápachová úprava Polygiene udržuje dres dlhšie svieži a za horších svetelných podmienok vás vďaka reflexným logám a lemom zviditeľní. Cyklistické proti zápachové tričká.

Cyklistické topy  Dlhý rukáv Thermal Zip Jersey, Predný zips YKK

Trail Long

Cyklistické topy Dlhý rukáv Jersey - DriRelease. Proti zápachová úprava Polygiene udržuje dres dlhšie svieži

Trail Long

Cyklistické Merino Dlhý rukáv Jersey, Jedná sa o super mäkký a ľahký dres

Trail Merino

Jedná sa o super mäkký a ľahký dres. Mierne spadnutý lem s polovičným raglánovým rukávom ponúka trochu extra krytia a skryté vrecko na zips smerom k zadnej časti dresu je ideálne na uloženie kľúča alebo kreditnej karty. Technológia drirelease látky majú neuveriteľne vysoký odvod a až štyrikrát rýchlejšie sušenie ako bavlna, vďaka čomu sú mimoriadne účinné pri regulácii vašej telesnej teploty.

Proti zápachová úprava

Neobsahujú chemikálie a dráždivé látky, rovnako odolávajú pilierom a vráskam, čo zaručuje dlhodobý výkon. Trail kolekcia je pre každého, na každom bicykli, na každej úrovni. Pre každého, kto chce byť na dvoch kolesách a objavovať zábavu na bicykli, spoznávať skryté drahokamy a chodníky na dosah ruky. Trail je určený na všetky skraty, nesprávne zákruty, defekty a zastávky v boxoch. Je to pre dobrodružstvo!

Tento dres je ďalším triumfom dôsledného vývoja a testovacích postupov. Kombinácia super mäkkej, stopercentne biologicky odbúrateľnej vlny Merino a polyesteru COOLMAX poskytuje produkt odolný voči oderu, priedušný a odvádzajúci vlhkosť. Zadné sedlo zo sieťoviny Merino a spadnutý zadný lem vám pomôžu udržať vás chladné a zakryté pri stláčaní tempa, zatiaľ čo bočné vrecko so zipsom od poprednej skupiny YKK Group ponúka skvelé úložisko pre vaše cennosti.

Komfort je štandardne dodávaný s mimoriadne mäkkou vlnou Merino. Avšak použitie plochých švov na ramenách a chrbte, spolu s dvojihlovým prešívaním na lemoch a manžetách iba vylepšuje vzhľad a dojem z tohto dresu.

Detský dres s dlhým rukávom, ktorý je vysoko výkonný a trvácny, udrží vášho začínajúceho mladého cyklistu šliapajúceho do pedálov, keď bude chladné počasie. A v hlbokých zimných mesiacoch ho možno spojiť so základnou vrstvou alebo bundou, ktorá poskytuje celkovú ochranu za každých podmienok. Pletená fleecová látka dresov poskytuje vynikajúci tepelný výkon pre chladné jesenné a jarné podmienky, zatiaľ čo tri vertikálne vrecká ponúkajú priestor na načerpanie paliva a strategicky umiestnené reflexné detaily zvyšujú bezpečnosť.

Detská kolekcia vyvinutá s využitím odborných znalostí v oblasti súpravy pre cestné bicykle pre dospelých a s využitím osvedčených postupov pri navrhovaní značiek pre deti, nerobí kompromisy v oblasti technických vlastností, textílií alebo štýlu. Či už ide o inšpiráciu zdravým životným štýlom, alebo o ctižiadostivého víťaza Tour de France, môže pomôcť vášmu dieťaťu od začiatku jeho cyklistickej cesty až po vrchol tohto športu.

Ochrana chladného počasia pre juniorských jazdcov Chladné počasie nezabráni vášmu mladšiemu jazdcovi vystúpiť a užiť si jazdu na bicykli. Detský dres s dlhým rukávom je nevyhnutnou garderóbou, ktorá ich prežije vo viacerých ročných obdobiach. Počas hlbokých zimných mesiacov vrstvite základné vrstvy a vrchy, aby ste dosiahli úplnú ochranu za každého počasia. Stredne ťažká, vlnená látka Roubaix ponúka tiež skvelý tepelný výkon vhodný do jesenných a jarných podmienok.

Na zadnej strane lasické usporiadanie troch zvislých vreciek poskytuje dostatok priestoru na naloženie. Na základe znalostí a know-how z ich sortimentu pre dospelých ponúka kolekciu výkonného oblečenia pre juniorských jazdcov vo vašej rodine. To, že sú mladší, ešte neznamená, že by nemali mať rovnaký výkon ako dospelí! Vďaka použitiu rovnakých textilných technológií a funkcií ako hlavným radom tieto odevy udrží vášho mladého jazdca šliapať po celý rok.