Cyklistické tričká, dresy Morvelo. Ako jadro sortimentu štandardné cyklistické dresy viac ako 10 rokov vývoja a zdokonaľovania. Teraz majú vylepšené prvotriedne recyklované textílie a nezameniteľnú grafiku Morvelo. Štandardne podľa názvu, ale s výnimkou štandardného výkonu a vzhľadu. Cyklistické dresy.

Cyklistické dresy Morvelo, Biz, Camo, Thermoactive Unity

Či už chcete vyraziť na asfalt alebo vyraziť niekam o niečo menej predvídateľným a vyraziť na nové chodníky, dres Biz Standard je navrhnutý tak, aby vás udržal v pohodlí pri každodenných jazdách doplnených sviežim dizajnom, ktorý upúta pozornosť. Ošetrenie BioActive nesie antibakteriálne vlastnosti pre zlepšenie sviežosti po dlhšiu dobu a zároveň rýchlo a efektívne odvádza pot od tela.

Cyklistické dresy Morvelo Biz Standard Jersey Odkvapkajte v tieni. Žehliť. Nesušiť v sušičke. Nebieliť. Nečistiť chemicky

Morvelo Biz Standard

Camo Standard Jersey

Camo Standard

Stealth Jersey

Morvelo Stealth Jersey

Pravidelný strih dresu ho robí skvelým pre všetky tvary a veľkosti a je dokonalý v kombinácii s pretekárskymi šortkami alebo ide k ležérnejšiemu zladeniu s obľúbenými baggami. V zadnej časti dresu sú tri veľké nákladné vrecká, vďaka ktorým budete mať kedykoľvek poruke základné a výživné predmety a vďaka reflexným detailom budete v bezpečí a budete vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky, keď začne slabnúť svetlo.

Thermoactive Camo LS Jersey vyniká v akomkoľvek teréne a pre akýkoľvek štýl jazdy na bicykli

Thermoactive Camo

Thermoactive Stealth LS Jersey

Thermoactive Stealth

Thermoactive Unity LS Jersey, Odkvapkajte v tieni. Žehliť. Nesušiť v sušičke. Nebieliť. Nečistiť chemicky

Thermoactive Unity

Aj keď sa dá nazvať ich „štandardný“ dres, je to všetko, ale vyniká v akomkoľvek teréne a pre akýkoľvek štýl jazdy na bicykli, takže nech už vaša dvojkolesová vášeň natiahne váš dres Morvelo Standard na čokoľvek, uviazne v novom dobrodružstve. Pokyny na údržbu Pranie v práčke na 30 stupňov. Použite jemný čistiaci prostriedok.

Odkvapkajte v tieni. Žehliť. Nesušiť v sušičke. Nebieliť. Nečistiť chemicky