Cyklistické topy Fox Racing s dlhým rukávom. Keď jazdíte na horských bicykloch, máte tu veľa opotrebenia, úzke škrabance s konármi stromov, zarastené chodníky ťahajúce vás za dres a nevyhnutné úniky. Cyklistický dres Defend s dlhým rukávom sa k tomu postaví čelne pomocou špeciálne umiestnených zón odolných proti oderu, aby zabezpečil vynikajúcu odolnosť. Poteší vás tiež pohodlie technológie TruDri. Tento dizajn tkaniny odvádza pot rýchlo od tela a zanecháva ťa suchý aj v teplejšom počasí a pri intenzívnych jazdách. Rozmiestnené sú tiež sieťované panely, ktoré vám dodajú ventiláciu.

Cyklistické tričká pánske Fox Racing s dlhým rukávom

  pánske Fox  Defend Dlhý rukáv Jersey Grey 2XL

Fox Defend

 pánske Fox   Flexair Delta Dlhý rukáv Jersey

Fox Flexair

Fox Flexair Dlhý rukáv  Jersey

Fox Flexair

S letom prichádzajú suché chodníky, hlučné jazdenie a pot. Avšak dres Flexair Delta s dlhým rukávom využíva technológiu Polartec Delta na využitie vášho potu, a tak vás pri horskej cyklistike skvele ochladí. Aj keď odvádza pot od tela, aby sa zabránilo priľnavosti, látka Delta je zadržiavaná v blízkosti tela. To sa potom používa na zlepšenie procesu ochladzovania odparovania potu, čo vedie k zvýšenému odvádzaniu tepla a pri zvyšovaní tepla vám dáva pocit ochladenia.

Nielen tkanina Delta vás udrží v chlade, Flexair má tiež laserom perforované vetranie v rukávoch, ktoré udržujú cirkuláciu vzduchu, a tým zvyšujú komfort na ešte vyššiu úroveň. Zóny odolné proti oderu poskytujú extra húževnatosť, vďaka čomu je dres dostatočne odolný aj pre bežnú horskú cyklistiku. Pre zvýšenú ochranu sú nalepené manžety superstiahnuteľné a ľahko sa do nich zmestia aj vložky. Keď prídu letné horúčavy, nie je nič lepšie ako Flexair Delta, aby ste boli v pohode a pohodlí.

Cyklistický dres Flexair s dlhým rukávom, ktorý je víťazom dizajnu, je na scéne závodov na horských bicykloch osvedčený. Jeho vynikajúci výkon je založený na tkanine TruDri. Tento funkčný materiál rýchlo odvádza vlhkosť a udržuje vás tak počas letných sedení na horských bicykloch v chlade a suchu. Používajú sa tiež detaily odolné proti oderu, ktoré bránia prerastaniu chodníkov, keď sa veci stávajú pevnými a krútiacimi sa. Dres Flexair vám ponúka prispôsobenie na mieru, ktoré uľahčuje pohyb a reakciu na zmeny terénu.

Rukávy Active-fit, ktoré sa vyznačujú kĺbovým vrhaním, vám perfektne padnú, keď ste v pozícii útočiaceho horského cyklistu. A detaily so štrbinovým lemom tiež zaručujú, že nebudete nikdy obmedzovaní v pohybe. A konečne, podpis Halftone Dot print vytvára dojem a dojem, že ide rýchlo.

Pri horských bicykloch je tu veľa opotrebenia – úzke škrabance s konármi stromov, zarastené chodníky ťahajúce sa za dres a nevyhnutné úniky mladistvej bujarosti. Cyklistický dres s dlhým rukávom Youth Defend sa k tomuto čelu postaví prostredníctvom špeciálne umiestnených zón odolných proti oderu, aby bola zaistená vynikajúca životnosť. Mladé MTB rozrývače poteší tiež pohodlie technológie TruDri.

Tento dizajn tkaniny odvádza pot rýchlo od tela, aby ho nechal suchý aj za teplejšieho počasia a pri intenzívnych jazdných jazdách. Rozmiestnené sú tiež sieťované panely, ktoré vám dodajú ventiláciu.