Cyklistický dres Alé Graphics PRR Delta, navrhnutý pre letné horúčavy. Dres je vyrobený z kombinácie látok Microforato Light, Rip Pro Air a Skin 120. každá z nich prináša vašej jazde rozprávkový stupeň priedušnosti, ventilácie a veľmi rýchle doby schnutia. Lepené švy dodávajú dresu hladký povrch zameraný na rýchlosť, ktorý ľahko kĺže vzduchom.

Tieto ľahké textílie vás udržia úžasne pohodlnými a sviežimi, keď narazíte na vyššie horúčavy a dlhé stúpania v letných jazdách. Aj keď sa budete na svahoch cítiť v pohode, rýchloschnúce časy dresu zabránia nepríjemným pocitom a ochladia vás na tých rýchlych a zábavných zjazdoch. Ale sú známe svojou nádherne sadnúcou cyklistickou súpravou a nie je to inak ani tu.

Cyklistický dres Alé Graphics PRR, riadenie vlhkosti Micro Dots a Bike Mesh

Cyklistický dres Alé Graphics PRR Delta Jersey aero-zameraný a hladký strih

Alé Graphics PRR
Cyklistický dres

Alé Graphics PRR MC Slide Jersey

Alé Graphics PRR
Cyklistický dres

Alé Graphics PRR Rock Jersey  umožnenie zvýšenej ventilácie vedúce k zvýšenému ochladeniu

Alé Graphics PRR
Cyklistický dres

Alé šije cyklistický dres Alé Graphics na mieru ich „závodnému“ strihu, ktorý ho udržuje pri tele pre aerodynamické zisky, zatiaľ čo napnutie tkaniny umožňuje dokonalú úroveň voľnosti, keď ste v sedle. Ľahké dobre vetrané rukávy so surovo vykrojenými koncami poskytujú kdekoľvek aero-zameraný a hladký strih. V páse má dres známy systém J Stability, tepelne zváraný lem v páse, ktorý vám dokonale padne, keď si osvojíte nižšie a agresívnejšie jazdné polohy. Keď ste „v lete fit“ a nohy sa cítia dobre, toto je dres, po ktorom siahnite, dres PRR je vysoko výkonná cyklistická súprava v tej najlepšej podobe, ktorá kombinuje osobitý štýl Alé s brilantne prispôsobeným strihom.

Systém J Stability

Keď stúpne ortuť, je čas siahnuť po šmýkačke Graphics PRR MC Slide Jersey, zameraním je tu rýchle odvádzanie prebytočného potu pre väčšie pohodlie a zároveň umožnenie zvýšenej ventilácie vedúce k zvýšenému ochladeniu z rýchleho odparovania potu z pokožky. Toho sa dosahuje použitím vysoko funkčných tkanín, ktorých hlavnými výhodami je ich riadenie vlhkosti. Tkaniny Micro Dots a Bike Mesh dodávajú dresu rýchloschnúci odev a neuveriteľnú priedušnosť. Vďaka tomu sa nielen na chodníkoch budete cítiť v pohode, ale aj s rýchlym odvádzaním potu. Rýchle schnutie zabráni nepríjemným pocitom a ochladí vás na rýchlych a zábavných zjazdoch. Zatiaľ čo sieťové látky zvyšujú riadenie vlhkosti, sú tiež neuveriteľne ľahké – ideálne pre letný dres.

Dámske ruksaky Hilfiger – Mestské batohy polstrované Hilfiger

Alé sú známe svojou nádherne sadnúcou cyklistickou súpravou a nie je to inak ani tu. Ale šije dres na mieru ich „závodnému“ strihu, ktorý ho udržuje pri tele, aby získal aerodynamické zisky, zatiaľ čo napnutie tkanín umožňuje dokonalú úroveň slobody, keď ste v sedle. Tri zadné vrecká poskytujú priestor na uloženie výživy pripravenej na deň v sedle. Keď teploty dosiahnu výšky topenia asfaltu, toto leto sa nezaťažujte a neprehrejte, doprajte si fantasticky ľahký a vzdušný šmykľavý dres Graphics PRR MC.

Alé Graphics PRR SM Slide Antracite

Alé Graphics PRR

Alé Graphics PRR Versilia Jersey

Alé Graphics PRR

Alé Joshua Jersey  najúčinnejší pri dlhých stúpaniach v horúcich dňoc

Alé Joshua Jersey

Cyklistický dres Alé Graphics PRR Rock je navrhnutý pre vysoké teploty a je vyrobený z materiálu Microforato light, mikroperforovanej textílie, ktorá je veľmi rýchloschnúca a zaisťuje vynikajúce vetranie. Táto ľahká tkanina vás udrží úžasne pohodlných a sviežich, keď narazíte na vyššie horúčavy a dlhé stúpania v letných jazdách. Aj keď sa budete na svahoch cítiť v pohode, rýchloschnúce časy dresu zabránia nepríjemným pocitom a ochladia vás na týchto rýchlych a zábavných zjazdoch. Ale sú známe svojou nádherne sadnúcou cyklistickou súpravou a nie je to inak ani tu.

Dres Alé PRR v horúcich dňoch s priedušnou textíliou

Alé šije dres na mieru ich „závodnému“ strihu, ktorý ho udržuje pri tele pre aerodynamické zisky, zatiaľ čo napnutie tkaniny umožňuje dokonalú úroveň voľnosti, keď ste v sedle. Tkanina Skin 120 použitá na pažiach tiež zaisťuje aerodynamický a hladký strih. V páse je dres vybavený renomovaným systémom J Stability, strečovým uchopovačom, ktorý vám perfektne padne, keď si osvojíte nižšie a agresívnejšie jazdné polohy. Keď ste „v lete fit“ a nohy sa cítia dobre, toto je dres, po ktorom siahnite, dres PRR je vysoko výkonná cyklistická súprava v tej najlepšej podobe, ktorá kombinuje osobitý štýl Ale s brilantne prispôsobeným strihom.

Keď ste naozaj v letných horúčavách na nýte, potrebujete na chrbte niečo, čo bude ľahké, umožní dostatok chladiaceho vetrania a nebude vás potiť, aby ste mohli bez rušivých vplyvov sústrediť pozornosť. Vykročte vpred s výsuvným dresom Alé Graphics PRR SM, ktorý napĺňa každú z týchto potrieb originálnym štýlom.

Je skonštruovaný tak, aby bol najúčinnejší pri dlhých stúpaniach v horúcich dňoch, s priedušnou textíliou, ktorá umožňuje ľahký vstup a výstup vzduchu vďaka sieťovinovej konštrukcii a zároveň odvádza vlhkosť preč z tela.

To všetko pri zachovaní zmapovaného tela pre bezkonkurenčný výkon a systém vreciek na náklad v zadnej a bočnej časti udržuje tieto základné časti dňa v dosahu ľahko dosiahnuteľné.

Cyklistický dres Alé Graphics PRR Versilia je navrhnutý pre letné horúčavy a je vyrobený z tkanín MicroAir a MicroDot. Obom prepožičiavajú vynikajúci výkon odvádzajúci pot a priedušnosť, aby vám boli pohodlné pri zvyšovaní teplôt. Súčasťou MicroDots sú tiež uhlíkové priadze, prirodzene bakteriálne a rozptyľujúce elektrostatické náboje, ktoré vám zaručia sviežu a pohodlnú jazdu. Tieto ľahké textílie vás udržia úžasne pohodlne, keď ste v letných jazdách na vysokej horúčave a na dlhých stúpaniach. Aj keď sa budete na svahoch cítiť v pohode, rýchla doba schnutia dresu tiež zabráni nepríjemnostiam a chladu na tých rýchlych a zábavných zjazdoch.

Alé sú známe svojou nádherne sadnúcou cyklistickou súpravou a nie je to inak ani tu. Ale šije dres na mieru ich „závodnému“ strihu, ktorý ho udržuje pri tele pre aerodynamické zisky, zatiaľ čo napnutie tkaniny umožňuje dokonalú úroveň voľnosti, keď ste v sedle. Tkanina Skin 120 použitá na pažiach tiež zaisťuje aerodynamický a hladký strih. V páse má dres známy systém J Stability, roztiahnuteľný, ktoré vám perfektne padne, keď si osvojíte nižšie a agresívnejšie jazdné polohy. Keď ste „v lete fit“ a nohy sa cítia dobre, toto je dres, po ktorom siahnete, dres PRR je vysoko výkonná cyklistická súprava v najlepšej kombinácii kombinujúca osobitý štýl Alé s brilantne prispôsobeným strihom.

Prach, špina a zmysel pre dobrodružstvo. To je svet, v ktorom je Joshua dres navrhnutý. Ale začína používaním ľahkých a vysoko priedušných textílií, vďaka ktorým budete chladní a pohodlní, keď vyrazíte do divočiny. Ultraľahká sieťovina na zadnej strane zvyšuje vetranie a udržuje pot na uzde, ak máte na sebe batoh. Keď už hovoríme o batohoch, ramená sú vystužené, aby odolali treniu o remene batohu alebo hydratačného batohu. Pokiaľ ide o strih dresu, strih sa drží tesne pri tele, ale nie je to nijako obmedzujúce.

Namiesto toho sa pozornosť zameriava na ľahkú slobodu pohybu, ktorá vám umožní pohyb a manévrovanie pri navigácii po nerovných chodníkoch a zametaní štrkových ciest. Skladovanie je tiež kľúčovým faktorom pri balení bicyklov a jazde na štrku. Tu Alé dáva dresu Joshua nepreberné množstvo vreciek – budete mať hromadu miesta pre všetko potrebné, čo chcete mať poruke.