Ľahký cyklistický dres Alé PRR Horizon, má textílie podobné sieťovine ponúkajúce vynikajúcu reguláciu tepla a správu vlhkosti. Bol stvorený pre cyklistov zameraných na výkon a znáša letné horúčavy, využíva étos mapovania tela Ale k tomu, aby dal tie najlepšie látky tam, kde si budete môcť užívať tie najväčšie výhody. Hladké textílie sú nasadené tak, aby poskytovali aerodynamické zisky, zatiaľ čo textílie podobné sieťovine ponúkajú vynikajúcu reguláciu tepla a správu vlhkosti.

Cyklistický pánsky dres Alé PRR Horizon, vynikajúca regulácia tepla

Cyklistický dres  pánsky Alé PRR Horizon Cyklistické Jersey

Cyklistický dres Alé PRR Horizon

Cyklistický dres  pánsky Alé PRR Las Vegas Cyklistické Jersey

Cyklistický dres Alé PRR Las Vegas

Cyklistický dres  pánsky Alé PRR Magnitude Cyklistické Jersey, textílie podobné sieťovine ponúkajú vynikajúcu reguláciu tepla a správu vlhkosti

Cyklistický dres Alé PRR Magnitude

Priedušnosť a ventilácia sú optimalizované tak, aby ste pri vynaložení väčšieho úsilia zostali v suchu a pohodlí, a zips po celej dĺžke vám umožní regulovať prúdenie vzduchu podľa zvyšujúcich sa teplôt. Ako sa na sériu PRR pro-race hodí, strih je prispôsobený tak, aby bol pri tele a efektívny. Silikónový pás v páse udržuje strih pohodlný, keď sa dostanete hlboko do kvapiek. Vysekané rukávy zabezpečujú čo najplynulejší prechod z dresu na pokožku a spojená technológia udržuje švy hladké a aero.

Cyklistický dres PRR Las Vegas, ktorý bol vytvorený pre cyklistov zameraných na výkon, využíva étos mapovania tela Ale k umiestneniu najlepších látok tam, kde im poskytnete väčšinu výhod. Zmes hladkých a rušivých látok je umiestnená tak, aby poskytovala aerodynamické zisky, zatiaľ čo sieťovinové tkaniny sú umiestnené v kľúčových oblastiach, aby ponúkli vynikajúcu reguláciu tepla a správu vlhkosti. Priedušnosť a ventilácia sú optimalizované tak, aby ste pri vynaložení väčšieho úsilia zostali v suchu a pohodlí, a zips po celej dĺžke vám umožní regulovať prúdenie vzduchu podľa zvyšujúcich sa teplôt. Ako sa na sériu PRR pro-race hodí, strih je prispôsobený tak, aby bol pri tele a efektívny.

Systém J-Stability v páse ponúka dokonalé prispôsobenie aj v agresívnych jazdných pozíciách a ponúka tiež vynikajúcu priedušnosť. Silikónový pás v páse tiež udržuje tvar pohodlne, keď sa dostanete hlboko do kvapiek. Vysekané rukávy zabezpečujú čo najplynulejší prechod z dresu na pokožku a spojená technológia udržuje švy hladké a aero.

Alé PRR dresy, regulácia tepla a správa vlhkosti

Ľahký cyklistický dres PRR Magnitude, ktorý je stvorený pre cyklistov zameraných na výkon a má horúce letné horúčavy, využíva étos mapovania tela Ale k tomu, aby dal tie najlepšie látky tam, kde si budete môcť užívať tie najväčšie výhody. Hladké tkaniny sú nasadené tak, aby poskytovali aerodynamické zisky, zatiaľ čo sieťovinové tkaniny ponúkajú vynikajúcu reguláciu tepla a správu vlhkosti.

Priedušnosť a ventilácia sú optimalizované tak, aby ste pri vynaložení väčšieho úsilia zostali v suchu a pohodlí, a zips po celej dĺžke vám umožní regulovať prúdenie vzduchu podľa zvyšujúcich sa teplôt. Ako sa na sériu PRR pro-race hodí, strih je prispôsobený tak, aby bol pri tele a efektívny.

Alé PRR Skull Jersey

Cyklistický dres Alé PRR Skull

Alé PRR Stars Cyklistické Jersey

Cyklistický dres Alé PRR Stars

Alé PR-S Bridge Cyklistické Jersey

Cyklistický dres Alé PR S

Systém J-Stability v páse ponúka dokonalé prispôsobenie aj v agresívnych jazdných pozíciách a ponúka tiež vynikajúcu priedušnosť. Silikónový pás v páse tiež udržuje tvar pohodlne, keď sa dostanete hlboko do kvapiek. Vysekané rukávy zabezpečujú čo najplynulejší prechod z dresu na pokožku a spojená technológia udržuje švy hladké a aero.

Cyklistický dres PRR Skull, ktorý je vyrobený zo zmesi technických tkanín, poskytuje na bicykli vynikajúce pohodlie a výkon v horúcom počasí. Dizajn mapovania tela Ale zaručuje, že každá tkanina je umiestnená tak, aby využila celý svoj potenciál. Hladké textílie pre aerodynamiku a sieťovinové textílie pre reguláciu tepla a odvod vlhkosti. Priedušnosť a ventilácia sú optimalizované tak, aby ste pri vynaložení väčšieho úsilia zostali v suchu a pohodlí, a zips po celej dĺžke vám umožní regulovať prúdenie vzduchu podľa zvyšujúcich sa teplôt.

Ako sa na sériu PRR pro-race hodí, strih je prispôsobený tak, aby bol pri tele a efektívny. Silikónový pás v páse udržuje strih pohodlný, keď sa dostanete hlboko do kvapiek. Vystrihnuté rukávy zabezpečujú čo najplynulejší prechod z dresu na pokožku a spojená technológia udržuje švy hladké a tiež vzdušné.

Udržiavanie pohody je kľúčom k udržaniu výkonu pri jazde počas letných horúčav a pri šplhaní do vysokých horských výstupov. Cyklistický dres PRR Stars to rieši použitím sieťovaných tkanín 3D so širokou väzbou tak na prednom paneli, ako aj na zadnom diele. Tento ľahký materiál optimalizuje vetranie, aby podporil chladenie prostredníctvom odparovania vlhkosti, a zároveň odvádza pot z pokožky, takže nezanecháte pocit vlhkosti, keď prekonáte náročné stúpanie a zametáte späť z kopca.

Ako sa na sériu PRR pro-race hodí, strih je prispôsobený tak, aby bol pri tele a efektívny. Silikónový pás v páse udržuje strih pohodlný, keď sa dostanete hlboko do kvapiek. Na rukávoch je použitá hladká tkanina a s vysekanou povrchovou úpravou zaisťujú hladké prúdenie vzduchu a pohodlné nosenie. Spojená technológia nakoniec udržuje švy hladké aj aerodynamické.