Vysoko priedušný a vetraný cyklistický dres Alé REV1 MC Race protizápachové, priedušné využíva najnovšiu technológiu tkaniny, ktorá poskytuje výnimočný zážitok z jazdy. Na rukávoch je použitá tkanina z aerodynamického žebra, ktorá zaisťuje zníženie odporu a tiež zvyšuje ventiláciu. Konštrukcia s mapou tela vytvára dokonalý tvar, ktorý minimalizuje odpor a maximalizuje aerodynamické zisky.

Každý centimeter dresu bol skontrolovaný, aby sa zabezpečilo dokonalé prispôsobenie a vysoký výkon. Je pripevnený zips po celej dĺžke a trojica zadných vreciek udržuje všetko, čo potrebujete, počas jazdy na dosah ruky. Súčasťou je vrecko na zips, aby ste mali základné veci v bezpečí. Perfektný dres Alé, pre rýchle jazdy s priateľmi a proti nim.

Cyklistický dres Alé REV1 MC Race, proti poteniu

Cyklistický dres Alé REV1 MC Race Jersey

Cyklistický dres
Alé REV1 MC

Cyklistický dres Alé R-EV1 Race 2 Cyklistické Jersey

Cyklistický dres
Alé R EV1

Cyklistický dres Alé R-EV1 Silver Cooling Cyklistické Jersey

Cyklistický dres
Alé R EV1 Silver Cooling

Cyklistický dres Alé Silver Cooling

Alé aby vám poskytla dres, ktorý kĺže vzduchom s minimálnym rozruchom, zmenila sa Ale na testovanie vo veternom tuneli. Výsledkom je aerodynamicky navrhnutý cyklistický dres R-EV1 Race 2.0 – dres, ktorý vás nebude brzdiť, keď získate rýchlosť a kondíciu. Racing Fit je prispôsobený tak, aby sedel tesne pri tele, a spojené švy poskytujú hladký povrch pre najlepšiu kombináciu pohodlia a zníženia odporu. Rebrované a vysekané rukávy poskytujú elegantný strih a vysoký stupeň pohodlia. Popri rýchlom dizajne Ale používajú vysoko technické tkaniny.

Po stranách vám Aero Check Mesh poskytuje vynikajúce vetranie a priedušnosť. Hlavné telo z látky Sensy AQ je tiež vysoko priedušné a rýchlo sa odvádza. Vďaka poteniu pri rýchlom tempe a teplom počasí rýchlo zvláda pot. Tri zadné vrecká vám poskytnú priestor na naloženie pre dlhodobú jazdu a vrecko na zips pre bezpečné uloženie kľúčov a mincí.

Cyklistický dres Alé Solid Blend

Al R-EV1 Velocity G Jersey

Alé R EV1 Velocity

Alé Solid Blend Cyklistické Jersey

Alé Solid Blend

Al Solid Blend Winter Jersey

Alé Solid Winter

Nielenže vám strieborný chladiaci cyklistický dres R-EV1 udrží pocit sviežosti, ale aj pokroková tkaninová technológia pomáha efektívne odvádzať telesné teplo. Žakárový dizajn zväčšuje povrch, aby zlepšil výkon pri odvádzaní potu, a zároveň umožňuje vynikajúcu priedušnosť a ventiláciu. Keď sa deň zahreje alebo sa zvýši vaše úsilie, prispeje to k udržaniu stabilnej telesnej teploty a k optimalizácii vášho výkonu. Ako by ste čakali od špičkovej rady R-EV1, dres Silver Cooling ťaží z pretekárskeho strihu a technológie lepeného švu.

Táto kombinácia poskytuje vynikajúce prispôsobenie s nízkym odporom, ktoré zaisťuje, že všetka vaša ťažko vyhranená kondícia nebude zbytočná zbytočným bojom s voľným a zle padnúcim dresom. Silikónový elastický pás udržuje dres pohodlný, keď si vyberáte agresívnejšie jazdné polohy.

Alé Graphene dodáva vylepšené hygienické a protizápachové vlastnosti

Dres R-EV1 Velocity G + bol navrhnutý tak, aby sa štiepil vzduchom s minimálnym narušením. Bol navrhnutý pre tých z vás, ktorí majú radi rýchlu jazdu. Rukávy Clima Aero znižujú odpor a „Racing Fit“ obopína telo, aby vyhovoval druhej koži, minimalizuje prebytočnú tkaninu a ďalej znižuje odpor. Potom prichádza na rad technológia G + Graphene. Grafitové nanočastice, úplne bez chemikálií a certifikované ako netoxické pre ľudskú pokožku, sú nalievané do R-EV1 Velocity a poskytujú vynikajúci odvod tepla a pri prudkom stlačení pedálov vás ochladia.

Nielen to, Graphene dodáva tkanine vylepšené hygienické a protizápachové vlastnosti. Na konci aj tých najťažších závodných alebo tréningových jázd si budete užívať svieži pocit.