Cyklistický dres Castelli, letné milujúce palmy ako vzory. Nekonečné cyklistické letné dni. Leto na bicykloch a vychutnať teplé štýly a horúčavy v Miami. Tento rad odevov Competizione špeciálnej edície využíva technické textílie, jemné prispôsobenie a kombináciu svetlých potlačí, klasických pruhov a odvážnych výrokov, čo všetko vám prinesie bezkonkurenčné pohodlie a sofistikovaný, ale zábavný štýl cestnej premávky. Competizione Classic Cyklistický dres Competizione je postavený na klasickej siluete a výkone dresu Castelli Competizione.

Cyklistický dres pánsky Miami Castelli Competizione

Castelli Competizione Cyklistické dresy Miami Jersey

Castelli Competizione

Castelli Competizione Cyklistické Jersey

Castelli Competizione

Castelli Competizione Cyklistické Jersey White 2 3XL

Castelli Competizione

Na prednú a zadnú časť tela je nasadená odvetrávaná strečová tkanina Strada micromesh. Nielen, že sa táto strečová tkanina skvele hodí, ale je tiež skvelá na odvod vlhkosti. Letné horúčavy a letné fitnes vás môžu pri zvyšovaní tempa čoskoro priviesť k potu, ale tento dres zaručuje, že vlhkosť nebude visieť okolo a spôsobovať vám nepohodlie. Pokračujúc v téme vynikajúceho prispôsobenia a výkonu v teplom počasí, Castelli používa svoju pretiahnutú tkaninu Tailwind na pleciach, bočných paneloch a vrecku. To dokonale sedí a zvyšuje ventiláciu. A ak zistíte, že potrebujete väčšie prúdenie vzduchu, ľahko sa posúvajúci zips YKK Vislon ľahko reguluje. Silikónový drapák do pása udržuje fit tesne priliehajúce na šortky, zatiaľ čo 3 zadné vrecká umožňujú ľahký prístup k základným potrebám letnej cyklistiky.

Castelli Insider Jersey

Castelli Insider Jersey

Castelli Italia 2 Jersey

Castelli Italia 2

Castelli Kids Campioncino Jersey

Castelli Kids Campioncino

Tento rad odevov Castelli špeciálnej edície využíva technické textílie, jemné prispôsobenie a kombináciu svetlých potlačí, klasických pruhov a odvážnych výrokov, čo všetko vám prinesie bezkonkurenčné pohodlie a sofistikovaný, ale zábavný štýl cestnej premávky. Na prednú a zadnú časť tela je nasadená odvetrávaná strečová tkanina Strada micromesh.

Nielen, že sa táto strečová tkanina skvele hodí, ale je tiež skvelá na odvod vlhkosti. Letné horúčavy a letné fitnes vás môžu pri zvyšovaní tempa čoskoro priviesť k potu, ale tento dres zaručuje, že vlhkosť nebude visieť okolo a spôsobovať vám nepohodlie. Pokračujúc v téme vynikajúceho prispôsobenia sa a výkonu v teplom počasí, Castelli používa svoju pretiahnutú tkaninu Tailwind na pleciach, bočných paneloch a vrecku. To ponúka dokonalé prispôsobenie a podporuje vetranie. A ak zistíte, že potrebujete väčšie prúdenie vzduchu, ľahko sa posúvajúci zips YKK Vislon ľahko reguluje. Silikónový drapák do pása udržuje fit tesne priliehajúce na šortky, zatiaľ čo 3 zadné vrecká umožňujú ľahký prístup k základným potrebám letnej cyklistiky.

Castelli Team Sky Perfetto Vest

Castelli Team Sky

Trasparente V Jersey

Castelli Trasparente V

Tutto Nano ROS Jersey

Castelli Tutto Nano

Tailwind pre dokonalé vetranie

Summer Loving Maurizio hovorí: „Slnečné letné ráno ešte vylepšuje jazda na bicykli a zastávka na kávu.“ Toto leto si môžete na svojich jazdách na bicykli v teplom počasí vychutnať špeciálny štýl jazdy Castelli. Tento odev Castelli využíva technické textílie, jemné prispôsobenie a odvážnu potlač s bledými farbami, to všetko vám prinesie bezkonkurenčné pohodlie a sofistikovaný, ale zábavný štýl pri jazde na ceste. Competizione Classic Cyklistický dres Hollywood Competizione je postavený na klasickej siluete a výkone dresu Castelli Competizione. Na prednú a zadnú časť tela je nasadená odvetrávaná strečová tkanina Strada micromesh. Nielen, že sa táto strečová tkanina skvele hodí, ale je tiež skvelá na odvod vlhkosti.

Letné horúčavy a letné fitnes vás môžu pri zvyšovaní tempa čoskoro priviesť k potu, ale tento dres zaručuje, že vlhkosť nebude visieť okolo a spôsobovať vám nepohodlie. Pokračujúc v téme vynikajúceho prispôsobenia sa a výkonu v teplom počasí, Castelli používa svoju pretiahnutú tkaninu Tailwind na pleciach, bočných paneloch a vrecku. To ponúka dokonalé prispôsobenie a podporuje vetranie. A ak zistíte, že potrebujete väčšie prúdenie vzduchu, ľahko sa posúvajúci zips YKK Vislon ľahko reguluje. Silikónový drapák do pása udržuje fit tesne priliehajúce na šortky, zatiaľ čo 3 zadné vrecká umožňujú ľahký prístup k základným potrebám letnej cyklistiky.

Tréning v hale je vynikajúci spôsob, ako dosiahnuť sústredený tréning bez toho, aby ste museli bojovať s dopravou, križovatkami a nepriaznivým počasím. Štandardná cyklistická súprava však nemusí byť nevyhnutne prispôsobená jedinečnému prostrediu a požiadavkám tréningu v hale – to je doteraz, s dresom Insider dres navrhnutým tak, aby absorboval teplo aj pot. Polootvorená sieťovina je na hranici priehľadnosti a maximalizuje tak prúdenie vzduchu bez toho, aby to ovplyvnilo skromnosť, čo je ideálne napríklad pre skupinový tréning. Je tiež rýchle odvádzanie potu pred nepríjemným hromadením sa na pokožke a je tiež rýchloschnúce pre väčšie pohodlie, keď sa po svojom ochladení ochladíte.

Unlimited Jersey

Unlimited Jersey

Vantaggio Jersey

Vantaggio

Velocissimo Competizione Cyklistické Jersey,  Zips po celej dĺžke im umožňuje zosilniť prúdenie vzduchu a 3 zadné vrecká poskytujú priestor pre cyklistické potreby, ideálne pre dotyk sebestačnosti.

Velocissimo Competizione

Zips po celej dĺžke uľahčuje kontrolu nad extra ventiláciou. Ak sa chcete po zahriatí vyzliecť, je to príjemné a ľahké. Dve vrecká na zadnej strane uľahčujú uskladnenie smartphonu, čelenky alebo výživy, čokoľvek potrebujete na dobrý tréning. Nízky golier a krátky pás znamenajú tiež lepšie prúdenie vzduchu. Aj keď je navrhnutý pre tréning v hale, nenechajte sa odradiť od toho, aby ste si ho obliekli aj na horúce letné jazdy vonku, je to ideálny dres pre každú cyklistickú situáciu, kde je hlavným faktorom teplo.

Castelli používa pre dres Italia 2.0 pozoruhodne ľahkú tkaninu polyester, vlna. To dáva brilantne retro vzhľad, a napriek tomu z hľadiska riadenia vlhkosti a prispôsobenia je to tam hore s akoukoľvek modernou syntetickou látkou. Tento moderný výkon siaha aj po závodných podmienkach a zaisťuje, že nebude narušená aerodynamika. Aj keď dáva vzhľad a vzhľad tých klasických vlnených dresov čias minulých, ktoré by šampión cyklista Fausto Coppi spoznal, vynikajúci výkon bude niečo, čo si my, moderní jazdci, zamilujete.

Vyšívaná nášivka Italia zdobí hrudník, kovový zips má podobu talianskej vlajky a guma uchopenia Giro3 v páse má zeleno-bielo-červený trikolorový povrch. Nie je na omyle, o ktorý dres národného tímu ide. Dizajn s 3 vreckami, ktorý dopĺňa chvost dopĺňa dres a ponúka dostatok priestoru pre vaše cyklistické potreby.
Ak máte v rodine mladého cyklistu, potom mu doprajte dres Kid’s Campioncino top, v ktorom sa budú cítiť ako svoj obľúbený jazdec. Tkanina ProSecco Strada odvádza skvelú prácu od pokožky a zanecháva ju suchú a pohodlnú aj pri zúrivom šliapaní do pedálu. Zips po celej dĺžke im umožňuje zosilniť prúdenie vzduchu a 3 zadné vrecká poskytujú priestor pre cyklistické potreby, ideálne pre dotyk sebestačnosti.