Cyklistický Dres Morvelo s dlhým rukávom Bacta je vyrobený z ľahkej recyklovanej textílie so spätným chodom, ktorá skvele vyváži potrebu udržiavať teplo pri jazde v chladnejších podmienkach a rovnako dôležitú potrebu nechať dýchať pokožku, keď jazdíte na bicykli. Cyklistický dres s dlhým rukávom pre jazdcov cykloturistov. Či už idete na dlhšiu stabilnú jazdu cez víkend alebo na kratšiu rýchlejšiu rotáciu po práci, výsledkom BioActive Wicking je dokonale vyvážená teplota vo vnútri s rýchlym odvádzaním potu, vďaka čomu budete v suchu a pohodlí.

Ak by vám bolo trochu teplo, potom má predný zips po celej dĺžke dostatok príležitostí na zlepšenie ventilácie a ochladenie. S antibakteriálnou úpravou aplikovanou na dres sa budete tiež dlhšie cítiť sviežejšie.

Tri hlboké vrecká vzadu poskytujú priestor pre gély a tyčinky, multi-náradie a núdzovú dažďovú bundu, zatiaľ čo silikónový úchyt v páse drží dres pevne na svojom mieste. Ak by vaša jazda skončila v tme, zaujmú vás reflexné detaily. Na bicykel na jar a na jeseň je Thermoactive Jersey ideálnym prostriedkom na ochladenie a keď sa teploty v zime prepadnú, vytvorí vynikajúci medzivrstvový izolátor. Podrobnosti o starostlivosti Prať v práčke na 30 stupňov. Použiť jemný čistiaci prostriedok. Odkvapkať v tieni. Nesušiť v sušičke. Nebieliť. Nečistiť chemicky. Nepoužívajte pranie na suchý zips.

Cyklistický Dres Morvelo s dlhým rukávom

Cyklistický Morvelo Bacta dres s dlhým rukávom Jersey

Morvelo Bacta Long

Dres Morvelo Smash rukávom Jersey, BioActive Wicking je dokonale vyvážená teplota vo vnútri

Morvelo Smash Long

Morvelo Dres Swell s dlhým rukávom je vyrobený z ľahkej recyklovanej textílie

Morvelo Swell Long

Zlepšenie ventilácie a ochladenie

Dres Smash s dlhým rukávom je vyrobený z ľahkej recyklovanej textílie so zadným vláknom, ktorá skvele vyváži potrebu udržiavať teplo pri jazde v chladnejších podmienkach a rovnako dôležitú potrebu nechať dýchať pokožku, keď jazdíte na bicykli. Či už idete na dlhšiu stabilnú jazdu cez víkend alebo na kratšiu rýchlejšiu rotáciu po práci, výsledkom liečby BioActive Wicking je dokonale vyvážená teplota vo vnútri s rýchlym odvádzaním potu, vďaka čomu budete v suchu a pohodlí.

BioActive Wicking na dlhšiu stabilnú jazdu

Dres Swell s dlhým rukávom je vyrobený z ľahkej recyklovanej textílie so zadným vláknom, ktorá skvele vyváži potrebu udržiavať teplo pri jazde v chladnejších podmienkach a rovnako dôležitú potrebu nechať dýchať pokožku, keď jazdíte na bicykli. Či už idete na dlhšiu stabilnú jazdu cez víkend alebo na kratšiu rýchlejšiu rotáciu po práci, výsledkom BioActive Wicking je dokonale vyvážená teplota vo vnútri s rýchlym odvádzaním potu, vďaka čomu budete v suchu a pohodlí. Ak by vám bolo trochu teplo, potom má predný zips po celej dĺžke dostatok príležitostí na zlepšenie ventilácie a ochladenie. A s antibakteriálnou úpravou aplikovanou na dres sa budete tiež dlhšie cítiť sviežejšie.