Endura cyklistický horský dres MT500 Burner s dlhým rukávom II, od vysoko rýchlostných chodníkov až po skalnaté a koreňové žľaby, udržuje vysokú úroveň pohodlia. Vyrobené z prvotriednej rýchlo sacej látky a s odvetrávacími sieťovanými zónami, môžete byť poriadne hluční, ale MT500 vás udrží v chlade a sviežosti. Pokiaľ ide o údery na horských bicykloch, je to tiež úloha, s odolnými panelmi umiestnenými na ramenách a nárazových zónach rukávov. Keď už hovoríme o nárazoch, voľný strih dresu vám umožní nosiť brnenie pre maximálnu ochranu pri rýchlej jazde na horskom bicykli.

Endura MTB dres na horské bicyklovanie, dlhý rukáv

Endura MT500 Burner II Dlhý rukáv cyklistický dres MTB

Endura MT500 Burner

Endura MT500 Thermal Dlhý rukáv MTB Jersey II, Kapucňa kompatibilna s prilbou je možné vytiahnuť nahor

Endura MT500 Thermal

Xtract Roubaix Dlhý rukáv Cyklistické Jersey,  prispôsobený každému typu jazdných podmienok

Endura Xtract Roubaix

Endura cyklistický MT500 Thermal Long Sleeve II má vetruvzdorné panely v prednej časti tela a na rukávoch, aby vás oberalo o teplo. Aj keď si zachovajú teplo, hlavné telo je tiež vysoko priedušné a rýchle na odvádzanie vlhkosti. Výsledkom je dres, ktorý vám poskytne vynikajúcu reguláciu tepla a pohodlie, a to bez ohľadu na to, či jazdíte rýchlo alebo ste ľahký. Kapucňu kompatibilnú s prilbou je možné vytiahnuť nahor a utesniť tak aj jednotlivé prvky, ideálne pre prípad, že by bolo počasie naozaj nepríjemné.

Uvoľnené uloženie umožňuje ľahký pohyb, rýchla reakcia na zmeny terénu a vlastnosti chodníku, zatiaľ čo utieranie okuliarov udržuje vaše okuliare / okuliare čisté, aby ste mohli držať rýchlosť. Ak nosíte batoh, zistíte tiež, že silikónové potlače na ramenách udržujú remienky pekne na svojom mieste. A s veľkými prednými vreckami na zips a vnútorným náprsným vreckom na zips sú základné veci vždy bezpečné a ľahko dostupné.

cyklistický dres pri rýchlej jazde na horskom bicykli

Či už nosíte pánsky cyklistický dres s dlhým rukávom Endura Xtract Roubaix ako vonkajšiu vrstvu v chladných dňoch alebo ako vetruvzdorný / nepremokavý plášť v chladných, vlhkých dňoch, budete mať úžitok z jeho rozprávkovo teplej a vlnitej látky Roubaix. Tento vlnený materiál zachytáva pri jazde telesné teplo a umožňuje úniku prebytočnej vlhkosti. Udržuje teplo a sucho, ktoré potrebujete pre pohodlie pri jazde. Vďaka trom otvoreným zadným vreckám máte dostatok úložného priestoru pre náhradné diely, výživu a zbaliteľnú škrupinovú bundu alebo vestu.

Extra bezpečnostné vrecko na zips tiež udržuje cennosti a peniaze v bezpečí. Ak hľadáte odev, ktorý vás uvidí cez jeseň, zimu a jar, nehľadajte nič iné ako dres Endura Xtract Roubaix. Tento univerzálny dres, ktorý je prispôsobený každému typu jazdných podmienok, sa určite stane obľúbeným.