Endura MTB Dres Pro SL s krátkym rukávom Lite, ktorý je neuveriteľne ľahký, efektívny a rýchlo sa vyrovná s akýmkoľvek potom, je vyladený na výkon v letných vyšších teplotách, či už ide o preteky, tréningy alebo tvrdé športy. Vpredu a po stranách používa Endura mimoriadne jemné sieťoviny, ktoré umožňujú optimálne prúdenie vzduchu a vďaka rýchlemu odparovaniu potu vás ochladia. Tkanina Translite vzadu rýchlo odstráni všetok prebytočný pot a vďaka zvyšovaniu nárokov na jazdu vás bude suchá a pohodlná. Nie je to však všetko o nízkej hmotnosti a riadení vlhkosti. Je tu veľké oko pre aerodynamiku, čo dokazujú priliehavé rukávy z Lycry. Vnútorné uchopovače ich udržiavajú na danom mieste a hladké, aby sa minimalizoval odpor. Lepené švy udržujú nízku hmotnosť, ale povrch je tiež hladký. A nakoniec, minimalistická konštrukcia zadného vrecka poskytuje elegantný priestor na uloženie nevyhnutných vecí.

Endura Pro MTB Dres, krátky rukáv

Endura Pro SL krátky rukáv Lite Jersey dres, mimoriadne jemné sieťoviny, ktoré umožňujú optimálne prúdenie vzduchu

Endura Pro SL

Endura MTB Pro SL krátky rukáv Jersey II dres antibakteriálny zakončený vreckom na zips

Endura Pro SL

Singletrack krátky rukáv MTB Jersey, antibakteriálny,

Endura Singletrack Short

MTB dres, horské bicykle, krátky rukáv, antibakteriálny, tkanina Translite

S fit navrhnutý pre profesionálny výkon, pohodlný minimalizovať odpor a zabezpečiť, aby žiadne vaše úsilie bolo zbytočné. Priliehavé rukávy z lycry sú zakončené surovým okrajom pre minimálne narušenie prúdenia vzduchu a plynulé prúdenie cez rameno. Priama silikónová potlač na vnútornej strane rukávov poskytuje bezpečné držanie, aby ste ich udržali na svojom mieste. Ľahký elastický lem s vnútorným lemom so silikónovým uchopením udrží dres tam, kde by mal byť, nech už pracujete akokoľvek. Tkanina s rýchlym odvádzaním udržuje pot odvádzaný od tela, aby si bol v suchu a pohodlí, ochrana pred slnečným žiarením je tiež vybavená UPF50. Spoločnosť Endura pridala trojitý systém zadných vreciek na uloženie gélov a náhradných dielov a štvrté bezpečnostné vrecko na zips pre istotu s cennosťami.

Ľahký a pohodlný MTB dres Singletrack s krátkym rukávom je špičkou, na ktorú siahnete, keď vám suché letné trasy pre horské bicykle volajú meno. Recyklovaná tkanina si neuveriteľne dobre poradí s potom, vďaka čomu vám počas jazdy nezostane horúci a spotený neporiadok. A je tiež antibakteriálny, čo znamená, že nie ste páchnuci človek na zdvíhaní. Sedia medzi štíhlym a vrecovitým, dostatočne voľné na to, aby sa ľahko pohybovali, ale zároveň dostatočne štíhle, aby príliš neklopali. Dres je zakončený vreckom na zips, takže je priestor na bezpečné uloženie kľúčov.