Fox tričká s dlhým rukávom cyklistické. Pri MTB bicykloch je tu veľa opotrebenia, úzke škrabance s konármi, ťahajú za top a nevyhnutné úniky mladistvej bujarosti. MTB top dlhý rukáv Youth Defend sa k tomuto čelu postaví prostredníctvom špeciálne umiestnených zón odolných proti oderu, aby bola zaistená vynikajúca životnosť. Mladé MTB rozrývače pôdy poteší tiež pohodlie technológie TruDri.

Tento dizajn tkaniny odvádza pot rýchlo od tela, aby ho nechal suchý aj za teplejšieho počasia a pri intenzívnych jazdných jazdách. Rozmiestnené sú tiež sieťované panely, ktoré vám dodajú ventiláciu.

Cyklistické Fox tričká MTB s dlhým rukávom

Fox Racing tričká Youth Defend Jersey s dlhým rukávom

Fox Racing Youth

Fox Racing Youth Ranger DriRelease Dlhý rukáv MTB Jersey  to je okamžitý komfort

Fox Racing Youth

Funkier Dlhý rukáv Jersey

Funkier Strike Summer

Len čo mladí horskí cyklisti natiahnu Fox tričká s pekne dlhým rukávom Youth Ranger DriRelease, zistia, že poskytuje okamžitý komfort. Akonáhle sa dostanú na traily, budú tiež nadšení z toho, ako ich udržuje v chlade a bez potu, priadze drirelease, ktoré v okamihu odvádzajú pot. Fox tričká schnú pozoruhodne rýchlo, niektoré 4-krát rýchlejšie ako bavlna, takže nikdy nebudú chladné. Kamarátov na jazde určite poteší aj to, že Fox tričká tiež neutralizujú zápachy, takže pri zdvíhaní nedochádza k páchnutiu alebo jazde domov.

Funkier dlhý rukáv, UPF 50+

S maximálnym využitím ochrany UPF 50+ a technológie Quick Dry Active je spravodlivé povedať, že Strike Summer Long Sleeve Jersey nepozná žiadne obmedzenia. Má uvoľnený závodný strih, ktorý vás drží prilepený na riadidlách a špičková priedušnosť zaisťuje, že vlhkosť je minulosťou. Pri prvom náznaku potu odvádza pot a tkanina predného, zadného panelu vtáčieho oka zaisťuje pohodlie vo všetkých častiach trupu.

Pre tých, ktorí nesú gély a výživné látky, má Strike Summer tri štandardné zadné vrecká a jedno nepremokavé vrecko na zips, ktoré udržujú zariadenia v suchu. Ak by sa vaša kadencia stala výbušnou, môžete sa spoľahnúť, že driek SG10 Elastický elastický pás bude mať dres v bezpečí.

Funkier Quick Dry Active Protection

Technológia: Quick Dry Active Protection: Oblečenie ošetrené technológiou Quick Dry Active Protection ponúka maximálne pohodlie pre všetky činnosti. Prostredníctvom špeciálnej látkovej štruktúry materiálu umožňuje telu generovať vlhkosť a pary z vnútra odevu rýchlo uniknúť von. Odevy s touto ochranou ponúkajú najvyššiu úroveň komfortu pri všetkých druhoch činností.

Máme niečo aj pre mamy od firmy Specialized – Specialized dámsky cyklistický dres .

Je tam nádherný odkaz pre mamu 🙂

Vybavený termálnou mikrofleecovou látkou, ktorá udržiavala teplo počas jarných, jesenných podmienok nikdy nebola ľahšia. Na zipse a ramenách sú reflexné potlače, vďaka ktorým budete viditeľní, keď sa večery začnú priťahovať, a rýchla suchá aktívna ochrana zaručuje, že priedušnosť neukradne pochod na pôsobivú úroveň dresov. Ak chcete nosiť výživu, má Talana tri zadné vrecká a stredné nepremokavé vrecko na uloženie malého príslušenstva.