Cyklistický MTB dres s dlhým rukávom Troy Lee Skyline s dlhým rukávom je perfektnou voľbou pre horské bicykle za teplého počasia. Ľahká tkanina odvádzajúca vlhkosť vás udrží v pohode a pohodlí, keď sa vydáte na náročnú trať. Tkanina schválená Bluesignom tiež znamená, že môžete jazdiť nielen s dôverou vo výkonnosť svojej súpravy, ale aj s jej minimálnym dopadom a ekologickou stopou, z ekologických výrobných metód a šetrenia zdrojov. Prispôsobenie je udržiavané voľné, čo vám umožňuje dostatok priestoru na pohyb pri reakcii na chodník.

MTB dres s dlhým rukávom Troy Lee Designs Skyline

Výstrih a rukávy majú rovnaký dizajn ako moto dres SE-PRO, čo ešte zvyšuje komfort a mobilitu. Vďaka tomu sa budete môcť sústrediť na správne smerovanie svojich riadkov a bez obmedzenia posúvať svoje limity MTB. TLD Ride Fit Ride Fit je vhodný pre každodenné horské bicyklovanie. Je to voľnejší štýl, nie príliš ležérny, ale ani príliš závodný. Vyznačuje sa uvoľneným telom, širšími rukávmi a tradičnou dĺžkou. MTB trailový jazdecký dres, do ktorého sa môžete ľahko vniesť, alebo byť veselí – rozhodnete sa.

Cyklistický dres Troy Lee Designs Skyline Air Dlhý rukáv MTB Cyklistické Jersey

Troy Lee Designs

Troy Lee Designs Skyline Dlhý rukáv MTB dres, Cyklistické Jersey,  bez obmedzenia posúvať svoje limity MTB

Troy Lee Designs

Troy Lee Designs dres Skyline Dlhý rukáv MTB Cyklistické Jersey Diffuze

Troy Lee Designs

Keď prídu teplé letné teploty a spolu s nimi aj prísľub rýchlych a suchých trás na horských bicykloch, MTB dres Skyline Air s dlhým rukávom MTB vás udrží v pohode a pohodlí pri sledovaní toku MTB. Vďaka sieťovinovej tkanine TLD Air Knit budete mať úžitok z vynikajúcej úrovne ventilácie. Je tiež rýchle odvádzať pot, kým vás zalieva voda, a nechá dýchať aj vašu pokožku. A nakoniec, ako ekologicky prijateľná schválená tkanina certifikovaná spoločnosťou Bluesign, robíte tiež niečo pre životné prostredie.

TLD Ride Fit Ride Fit je vhodný pre každodenné horské bicyklovanie. Je to voľnejší štýl, ktorý nie je príliš ležérny, ale ani príliš rasový. Vyznačuje sa uvoľneným telom, širšími rukávmi a tradičnou dĺžkou. MTB trailový jazdecký dres, do ktorého sa dá ľahko vojsť, alebo byť hlučný – rozhodnete sa.

Vďaka tomu sa budete môcť sústrediť na správne smerovanie svojich riadkov a bez obmedzenia posúvať svoje limity MTB. TLD Ride Fit Ride Fit je vhodný pre každodenné horské bicyklovanie. Je to voľnejší štýl, nie príliš ležérny, ale ani príliš závodný. Vyznačuje sa uvoľneným telom, širšími rukávmi a tradičnou dĺžkou. MTB trailový jazdecký dres, do ktorého sa môžete ľahko vniesť, alebo byť veselí – rozhodnete sa.