Northwave Blade Air cyklistické jersey krátky rukáv je tu pre vás a umožňuje vám zvýšiť prúdenie vzduchu. Ak hľadáte cyklistický dres s vynikajúcou hodnotou, potom už nemusíte hľadať nič viac ako aktívne s krátkym rukávom. Northwave používa Air tričko vo svojej konštrukcii ľahké a priedušné textílie, vďaka ktorým sa cíti skvele pri nosení od začiatku akejkoľvek jazdy. Cyklistické doplnky Northwave.

A keď naberiete tempo alebo stúpnu teploty, nebude vás oblievať pot. Predný zips po celej dĺžke uľahčuje zapínanie a vypínanie a umožňuje vám zvýšiť prúdenie vzduchu, kedykoľvek potrebujete. Na zadnej strane dresu nájdete 3 veľké vrecká. Nabite všetky svoje gély, tyčinky, multi-náradie a pohotovostnú bundu a môžete vyraziť. Pre jazdy, ktoré začínajú alebo končia pri slabšom osvetlení, dodáva reflexné logo NW nádych viditeľnosti.

Northwave cyklistické jersey, krátky rukáv

Northwave Active krátky rukáv Jersey, nebude vás oblievať pot

Northwave Active Short

Northwave Blade Air krátky rukáv Jersey

Northwave Blade Air

Northwave Essence krátky rukáv Jersey umožňuje vám zvýšiť prúdenie vzduchu

Northwave Essence Short

Na prednú a zadnú časť dresu s krátkym rukávom Blade Air majú sieťovinové textílie rýchle odvádzanie potu a zároveň umožňujú pokožke dýchať, čo zabraňuje nepríjemnému hromadeniu potu pri jazde na bicykli v teplých podmienkach. To isté možno povedať o mikroperforovaných rukávoch – nielenže sú vysoko priedušné, ale aj tesne priliehajúce k hladkému prúdeniu vzduchu. Konce surového strihu so silikónovými chápadlami ich bezpečne držia na svojom mieste. Predný zips po celej dĺžke umožňuje nielen ľahké zapnutie a vypnutie dresu, ale tiež vám udržuje kontrolu nad ventiláciou. Cez zadnú časť majú 3 vrecká jednoduchý doplnok pre cyklistiku. A reflexná hrana cez vrecká vás udržuje viditeľnými, keď sa vaša jazda tiahne do slabého osvetlenia večera.

Northwave Blade Air, Acquazero, vetru odolná membrána

Tento dres s krátkym rukávom Northwave s hmotnosťou iba 145 g vracia cestné bicyklovanie späť do svojej podstaty a poskytuje obrovskú slobodu. Vyznačuje sa aero zameraním priliehavého strihu, ktoré nezachytáva vietor, ale veľká pružnosť v konštrukcii vám umožňuje voľný pohyb. Nielen to, ale textilné vložky Forato 44 z mikropórov vidia, ako cez vás prechádza vzduch, ktorý zvyšuje rýchlosť a zvyšuje priedušnosť, aby ochladil a odvádzal pot, keď ste naozaj proti nemu. Plný zips YKK kdekoľvek umožňuje rýchle a ľahké nastupovanie a vystupovanie, reflexné okraje pomáhajú upútať pozornosť ostatných účastníkov cestnej premávky a trojica zadných vreciek udržuje vaše najdôležitejšie veci v dosahu.

Northwave Extreme H20 krátky rukáv Bunda, Extreme H2O sa zameriava na poskytovanie ochrany za mokra a vynikajúcu priedušnosť

Northwave Extreme H20

Northwave Extreme krátky rukáv Jersey

Northwave Extreme Short

Northwave Fast krátky rukáv  Jersey

Northwave Fast Short

Northwave Force krátky rukáv Jersey

Northwave Force Short

Northwave Origin krátky rukáv  Jersey

Northwave Origin Short

Northwave Storm Air krátky rukáv Jersey

Northwave Storm Air

Cyklistická bunda s krátkym rukávom Extreme H2O sa zameriava na poskytovanie ochrany za mokra a vynikajúcu priedušnosť pre tých z vás, ktorí radi behajú a na jar a na jeseň udržiavajú vysokú intenzitu tréningu. Vetruvzdorná membrána H20 Flex zabraňuje tomu, aby sa vetry odrážajúce teplo dostali do jadra, a je tiež vodotesná, dimenzovaná do 10 000 mm, takže môžete jazdiť dlhšie, kým sa uchytíte za nepremokavú pláštenku. Medzitým veľké priedušné vložky s vnútorným plynom ošetrené technologiou Acquazero umožňujú únik tepla a vlhkosti a zabraňujú ochladeniu pri studenom horení, keď uľahčíte tempo. Rýchlejšia jazda je uľahčená vďaka ergonomickej konštrukcii BioMap.

Poskytuje priliehavé cyklistické a aerodynamické tvarovanie, je tu veľmi málo prebytočnej textílie, ktorá potiahne rýchlosti dole a stojí vás drahocennú energiu. Predĺžený chrbát poskytuje ochranu pred sprejom na ceste a reflexné vložky vás udržia viditeľnými pri poklese úrovne svetla. A doplnenie sady funkcií, 3 zadné vrecká poskytujú priestor pre základné veci a výživu, vďaka čomu získate palivo pre intenzívne tréningy.