Plavky Speedo Fastskin LZR to sú najjemnejšie ľahké textílie a podporná kompresia sú dokonalými hviezdami revolučného typu Pure Valor Jammer. Zamerajte sa na miernu kompresiu v kľúčových oblastiach. Kyselina mliečna aj únava sú stále na uzde, a to aj vtedy, keď vaše svaly majú pocit, že už nemôžu pokračovať, a stále je tu dostatok voľného pohybu, ktorý vám pomôže počítať každý kop do vody. . Nielen to, ale úroveň hydrodynamiky je tu výnimočná spojenými švami pre zníženie odporu a ešte menej bolestivé trenie o pokožku. Nakoniec je opasok vynikajúco skonštruovaný tak, aby raz a navždy zabránil vniknutiu vody.

Plavky Speedo Fastskin LZR, Racer Element, Pure Valor

Plavky Speedo pánske Fastskin LZR Pure Valor plavecké šortky

Speedo Fastskin LZR

Plavky Speedo pánske Fastskin LZR Racer Element plavecké šortky

Speedo Fastskin LZR

Plavky Fastskin LZR Racer Elite 2 plavecké šortky, umožnila úplnú slobodu pohybu

Speedo Fastskin LZR

Inteligentne navrhnutý tak, aby výrazne obmedzil zbytočné švy na zníženie trenia s vnútornou vložkou, je jammer Speedo Fastskin LZR Racer Element Jammer ideálny pre udalosti na dlhšiu vzdialenosť. Okrem pohodlného a bezpečného nálezu, ktorý poskytujú spojené lemy nôh, je pletená tkanina LZR EnduroFlex ľahko stlačiteľná, aby pomohla zabrániť únave a zároveň umožnila úplnú slobodu pohybu. K tomu všetkému prichádza táto Jammer s úplným súhlasom FINA (Medzinárodná plavecká federácia) ako skutočná pečať kvality.

Jammer Speedos Exkluzívne Fastskin LZR Racer Elite 2 sú vybavené celoplošnou kompresiou tkaniny LZR Pulse +, ktorá tvaruje vaše telo do optimálneho hydrodynamického tvaru. Jammer sa dodávajú s úplne vodeodolným dizajnom s úplne spojenými švami, ktoré sú spojené ultrazvukom, čo znižuje odpor trenia pokožky o 6% v porovnaní s tradične šitými švami. Exteriér Jammeriek je vybavený odolnou vodoodpudivou technológiou, ktorá vydrží o 40% dlhšie ako predchádzajúce obleky.

Plavky Speedo Placement, Fastskin LZR, každodenné tréningy v bazéne, Pro Jammer

Speedo Placement plavecké šortky

Speedo Placement plavecké šortky

Pro End Plus plavecké šortky

Speedo Pro End

Pro plavecké šortky. spojenými švami pre zníženie odporu

Speedo Pro plavecké šortky


Speedo Placement Jammer, perfektná voľba pre každodenné tréningy v bazéne, je vyrobená z odolného materiálu Endurance 10, ktorý udržuje tvar a dokonale odoláva účinkom chlóru. Jammer zároveň funguje rovnako dobre aj pri plávaní vonku vďaka slnečnej ochrane od faktora 50 a vyššie. Nech v nich plávate kdekoľvek, kombinácia integrálnej podpory a nastaviteľného pásu so šnúrkou vždy zaistí, že budete mať perfektné sedenie.

Plavky Pro End Plus sú vyrobené tak, aby fungovali s kompresiou Targeted Quadricep Compression, ktorá je vytvorená vnútorným obložením powermesh a vnútorným podporným švom glute, ktorý podporuje zvýšenú silu kopu znížením svalovej oscilácie. Jammer má konštrukciu v tvare V pre väčšie pohodlie a bezpečie a v páse so šnúrkou pre lepšie prispôsobenie. Jammer vyrobené z jedinečnej textílie Speedos Endurance + poskytujú stopercentnú odolnosť proti chlóru a vynikajúce udržanie tvaru.

Umožnia úplnú slobodu pohybu vo vode, spojenými švami pre zníženie odporu

Pro Jammer má cielenú štvorhlavú kompresiu, ktorá je vytváraná vnútorným obložením powermesh a vnútorným švovým podporným švom, ktorý prispieva k zvýšeniu sily pri náraze znížením svalovej oscilácie. Jammer má konštrukciu v tvare písmena V pre väčšie pohodlie a bezpečnosť s pásom so šnúrkou, ktorý umožňuje prispôsobenie. Konštrukcia priadze WINCOOL pomáha regulovať telesnú teplotu počas tréningu. Antibakteriálna technológia medzitým zaisťuje Jammerkám pocit sviežosti.