Počas nosenia Speedo Fastskin LZR Pure Intent plavecké šortky pokračujte v ťahaní na uzde, keď sa pretrhnete vodou s mimoriadnou rýchlosťou. Ergonomické umiestnenia švov ich dávajú do perfektnej polohy, aby vám zabránili spomaleniu a treniu o pokožku pri dlhšom plávaní, ktoré je vylepšené textúrovanými zónami tkanín na všetkých správnych miestach.

Nech už je kdekoľvek kdekoľvek, každý kop sa počíta viac ako kedykoľvek predtým vďaka novej technológii pásma, s väčším rozsahom pohybu vďaka trojitej textilnej konštrukcii, zatiaľ čo ľahké stlačenie na všetkých správnych miestach pomáha udržiavať únavu na uzde bez toho, aby spôsobovalo nepohodlie. Nakoniec Jammer prichádzajú s úplným súhlasom FINA (Medzinárodná plavecká federácia), takže sú ideálne pre súťaž.

Speedo Fastskin plavecké kraťasy, Jammer

Vysoko pásovové šortky jammer Fastskin LZR Pure Valor je vyrobený z ľahkého materiálu a vyznačuje sa miernou kompresiou a konštrukciou navrhnutou tak, aby podporoval väčší rozsah pohybu. Stlačený vnútorný šev nohy je navrhnutý pre väčšiu podporu svalov, aby ste zo svojho plávania vyťažili maximum. Štýl Jammera s vysokým pásom ponúka väčšie pokrytie, ktoré môže zlepšiť výkon. Tento produkt bol úplne schválený organizáciou FINA (Medzinárodná plavecká federácia).

Speedo Fastskin LZR Pure Intent plavecké kraťasy ľahké stlačenie na všetkých správnych miestach pomáha udržiavať únavu

Speedo Fastskin LZR

Speedo Fastskin LZR Pure Intent High Waist plavecké šortky

Speedo Fastskin LZR

Speedo Fastskin LZR Racer X plavecké šortky Violet/Gold, horizontálny odpor pri rozťahovaní

Speedo Fastskin LZR

Vlastnosti a výhody

Zvýšená kompresia – Kombinácia dvoch jedinečných tkanín ponúka horizontálny odpor pri rozťahovaní, ktorý poskytuje intenzívne cielené stlačenie svalov, ale stále umožňuje vynikajúcu slobodu pohybu pri každom údere.

Podporné švy – Ultrazvukom spojené švy boli špeciálne umiestnené na zlepšenie spojenia svalového kinetického reťazca tela, podpora lepšieho umiestnenia tela a zvýšenia svalového povedomia. Vylepšený pás – Mikrovlákno a silikónové pásy zaručujú mäkký, ale bezpečný pás. Technológia proti treniu šnúry zaisťuje, že šnúra ponúka rovnomerné napätie a zostáva bezpečná.

Konštrukcia – Vylepšené povrchové úpravy a komponenty zaisťujú lepšie prispôsobenie, zatiaľ čo jedinečný dizajn pásky zaručuje, že na blokoch vyniknete. Pravidelná výška pása – Pravidelný štýl Jammer pasu ponúka väčšiu flexibilitu a môže byť preferovaný plavcami prsia a IM. Výška pása však závisí od osobných preferencií.


Ako to je vlastne s tými Šedivákmi ktorí dodnes unášajú ľudi na genetické pokusy:

Správy o únosoch ľudi mimozemšťanmi, malá čierna skrinka


Speedo Hydrosense Jammer bol navrhnutý pre pohodlie, ale nikdy nie na úkor výkonu, a poskytuje vášmu každodennému času pri bazéne výkon na profesionálnej úrovni. Kombinácia ľahkého pásu a vynikajúceho zadržania tvaru znižuje tlak a zároveň zachováva bezpečnosť a slobodu pohybu. Pohotové prispôsobenie sa cíti na pokožke fantasticky.

Už nebudete chcieť nosiť vo vode čokoľvek iné, čo znamená, že jeho vysoká odolnosť a dobrá odolnosť voči chlóru. Na záver tí, ktorí majú ekologické svedomie, ocenia skutočnosť, že tu použitý nylon je vyrobený z recyklovanej priadze, čo znižuje uhlíkovú stopu Hydrosenses.