Speedo plavecké šortky Placement Digital V-Cut Jammer, Speedo plavky inšpirované senzorickým vnímaním tečúcej vody po tele, má na elegantnom čiernom tvare jasné špliechanie zmiešaných farieb. Tento štýl obsahuje pás v páse so šnúrkou a panel s V strihom, ktorý zvyšuje vaše pohodlie a bezpečnosť. 100% chlóru odolná látka Endurance + vydrží aj ten najintenzívnejší tréningový režim a vďaka rýchloschnúcim vlastnostiam sa budete cítiť pohodlnejšie z vody aj z nej.

Speedo pánske plavecké šortky

Speedo Hydrosense Panel Jammer, ktorý bol vyrobený pre pohodlie, ale nikdy nie na úkor výkonu, prináša vášmu každodennému času pri bazéne výkon na profesionálnej úrovni. Kombinácia ľahkého pásu a vynikajúceho zadržania tvaru znižuje tlak a zároveň zachováva bezpečnosť a slobodu pohybu. Pohotové prispôsobenie sa pokožke cíti fantasticky. Už nebudete chcieť nosiť vo vode čokoľvek iné, čo znamená, že jeho vysoká odolnosť a dobrá odolnosť voči chlóru. Na záver tí, ktorí majú ekologické svedomie, ocenia skutočnosť, že tu použitý nylon je vyrobený z recyklovanej priadze, čo znižuje uhlíkovú stopu Hydrosenses.

Speedo Placement Digital V-Cut plavecké šortky

Speedo Placement Digital

Speedo HydroSense Panel plavecké šortky vynikajúceho zadržania tvaru

Speedo HydroSense Panel

TYR Atomic All Over plavecké šortky

TYR Atomic All


Vďaka technológii Durafast One má TYR Atomic All Over Jammer odolnú konštrukciu, ktorá odolá prísnym požiadavkám pravidelného používania bazénu a vydrží viac ako 300 hodín výkonu. Vďaka 100% odolnosti voči chlóru. Vynikajúco zachovávajú svoj tvar a farby nikdy nevyblednú ani nevymývajú počas mnohých sedení v bazéne a po vystavení slnku. Vyrobené s nastaviteľným sťahovacím pásom a kompresným strihom, môžete vo vode očakávať spoľahlivé krytie, neobmedzený pohyb a aerodynamickú siluetu.

Ideálny na tréning pri bazéne alebo relaxáciu na pláži. Atomic All Over Jammer má 100% polyesterovú konštrukciu, vďaka ktorej je takmer 20-krát pevnejšia ako bežné plavky, a je vybavená úpravou UPF 50+, ktorá vás ochráni pred škodlivými slnečnými lúčmi.