Gore Wear vodotesná a vetru odolná bunda C3 Gore-Tex Active bunda znamená, že môžete jazdiť kedykoľvek chcete, aj keď počasie nehrá na loptičku. GORE-TEX Active je známy svojou mäkkou rukou a je tiež tichý – žiadne nepríjemné šušťanie a mávanie, keď idete do vetra. Gore prepožičal modelu C3 Active uvoľnený strih, ktorý je vhodný na vrstvenie, umožňuje dostatok mobility na bicykli i mimo neho a je vhodný pre všetky tvary a veľkosti jazdca. Vetruodolná cyklistická bunda Gore Wear.

Dlhší chrbát zaručuje vynikajúce krytie a ďalšiu ochranu proti striekaniu kolies s nastaviteľným lemom, ktorý umožňuje ľahké prispôsobenie strihu. Reflexné detaily dotvárajú komplexnú sadu funkcií, takže zostanete viditeľní, aj keď sa budú vlniť temné búrkové mraky. Rady pre umývanie a starostlivosť: & middot; Pranie v teple / 40 ° C Jemné, Tumble Dry Cool. Nečistite na sucho.

Nepremokavá, vetru odolná bunda, Gore-Tex Active

Gore Wear C3 Gore-Tex Active Bunda

Gore Wear C3

Gore Wear R3 Wmn GWS Zip-Off Jacket

Gore Wear R3

Gore Wear C5 GORE-TEX INFINIUM Hybrid jacket

Gore Wear C5

Dámska bunda Gore Wear R3 GORE WINDSTOPPER Zip-Off je navrhnutá pomocou technológie WINDSTOPPER a je úplne odolná proti vetru bez toho, aby obetovala priedušnosť. Odolná vodoodpudivá membrána blokuje vietor, znižuje ochladenie vetrom a zároveň umožňuje únik pár, aby ste sa nikdy neprehriali. Nastaviteľná kapucňa a priliehavý vysoký golier poskytujú dobré pokrytie v chladnejších podmienkach a s ľahko odnímateľnými rukávmi a kapucňou je táto bunda ideálna ako prechod sezóny. Elastické viazanie na okrajoch vylepšuje strih a ploché švy znižujú odieranie a podráždenie, takže nebudete vyrušovaní a sústredíte sa na svoj tréning.

Dokončené reflexnými detailami, aby ste zostali viditeľní aj pri slabom osvetlení, a vreckami na zips, aby boli vaše malé bežecké náradie v bezpečí. Pokyny na starostlivosť Pranie v teple / 40 ° C; Jemné. Žiadne bielidlo. Tumble Dry Cool. Žehliť pri nízkej teplote.

Hybridná cyklistická bunda C5 Gore-Tex Infinium Hybrid predstavuje dokonalú rovnováhu medzi ochranou proti počasiu a priedušnosťou a poskytuje vám izolačné teplo v kombinácii s ochranou proti vetru a vode. To všetko je dosiahnuté bez straty kontroly nad vlhkosťou. Táto rovnováha nepridáva ani nadmerné množstvo, čo znamená, že pri pilotovaní horského bicykla po technickom teréne sa môžete cítiť ľahko a pohyblivo.

Ramená a nadlaktie Gore-Tex Active smerujú do najhoršieho počasia, aby zvýšili ochranu, zatiaľ čo prelepené švy cez ramená a chrbát zvyšujú odolnosť proti vode.

Keď sa počasie priblíži, posledná línia obrany proti živlom poskytuje kukla pod prilbou. Ak ste na chodníku po nejakom extra teple a ochrane pred sprchou, ale zároveň oceňujete schopnosť ľahkého pohybu a chcete mať nedostatok miesta, potom je hybridná bunda C5 Gore-Tex Infinium Hybrid ideálnou voľbou.

Vďaka svojej neuveriteľnej priedušnosti zostanete dokonale pohodlní pri tých náročných stúpaniach do kopca a pri zametaní z kopca. Rady pre pranie a starostlivosť: & middot; Pranie v teple / 40 ° C Jemné, Nesušiť v sušičke, Žehliť pri nízkej teplote, Nečistite na sucho.

Ghost horské bicykle sú tu: Urban Commuter Gravel Bikes

Prečo sa poslať do interiéru, keď si môžete vychutnať sviežu zimnú cyklistiku, pekne zateplenú proti chladu s termo bundou C3 Gore-Tex Infinium. Flísom podložený materiál Gore-Tex Infinium poskytuje výnimočnú ochranu proti vetru a izoláciu, ktorá zabraňuje vykrádaniu telesného tepla. A je tiež pozoruhodne priedušný, takže ak stúpate tempom, nebudete ohromení potom. Vodeodolnosť tiež znamená slabý dážď, keď nebudete jazdiť po úkryte alebo siahať po inej vrstve. Vytvarovaný strih perfektne sedí, keď ste vo svojej jazdeckej polohe.

A s menším kmitaním zostáva viac energie ušetrenej na posledných pár kilometrov vašej jazdy. Reflexné logá GORE zvyšujú viditeľnosť, pretože sa čerpajú kratšie zimné dni a padá noc skôr. Nechajte turbo tréner a choďte bicyklovať vonku.